Video LIVE produkcia & LIVE streamy

Živé vysielanie z kamier na LED obrazovky, projekcie, televízory a internetové LIVE streamy.

Live stream

Živý stream na známe služby ako YouTube Live / Facebook Live / Twitch a ďalšie. V prípade potreby ale aj neverejné streamy a platené streamy.

Záznam podujatia

Záznam celého podujatia vám poskytneme hneď po skončení podujatia na vami zvolené médium. Rovnako vám vieme poskytnúť aj záznam zo všetkých kamier.

Externý výstup

Poskytneme potrebné výstupy aj na monitory, televízory, projektory, veľkoplošné LED obrazovky, atď. Viac info

Až 8 kamier

Do réžie pripojíme okrem grafických vstupov, media prehrávačov či video konferencii až 8 kamier rôznych druhov. Kamery s obsluhou, bez obsluhy, PTZ, mobilné kamery, kamerový žeriav, cable cam, či dron.

Kamerový žeriav

Vďaka kamerovému žeriavu s dĺžkou ramena od 4 do 12 m a 360 stupňovou otočnou hlavou vo všetkých troch osiach vieme dosiahnuť jedinečné zábery. Viac info

Bezdrôtové prenosy

Prinesú do vysielania vďaka svojej mobilite zábery z kamier, ktoré by pripojením cez kábel nemohli vzniknúť. Alebo ich používame tam, kde nie je možné použiť káblové pripojenie.

Media prehrávače

Do vysielania vieme zaradiť aj vopred pripravený video / audio / foto materiál. Reklamné spoty, dokrútky, logá partnerov, prezentácie, jingle, atď. Všetky takéto meteriály vám vieme vyrobiť.

Video konferencie

Zapojte do vysielania až 8 vzdialených hostí, ktorým na pripojenie stačí internet a prehliadač v mobilnom telefóne, tablete, notebooku alebo PC.

Externé vstupy

Okrem našich vstupov a kamier vieme do vysielania zaradiť aj externé vstupy ako napríklad výstup prezentácie, audio mix, výsledkový servis a podobne.

Grafické vrstvy

Do vopred pripravenej grafiky vložíme aktuálne dáta pre zobrazenie vašim divákom. Časový harmonogram, menovky účinkujúcich, tabuľky, oznamy, časomiery a podobne.

Score bug

Live zobrazenie skóre zápasu a časomiery priamo vo vysielaní. Taktiež možnosť zobrazovať stav nájazdov či strelca gólu, vylúčenia a podobne.

Replay systém

Dôležité momenty z hry si môžete znovu vychutnať vďaka našim opakovaným záberom až z 8 kamier s možnosťou spomalenia.

Obraz v obraze

Zobrazíme viac vstupov naraz. Môžeme tak skombinovať napríklad záber na rečníka s jeho PowerPoint prezentáciou či interview s hosťom na diaľku.

Sociálne siete

Vložíme do vysielania live komentáre či fotky od vašich divákov. A naopak vložíme vysielanie alebo výstrižky z vysielania veľmi rýchlo na vaše sociálne siete.

Telemosty

Prepojíme vaše podujatie s iným kľudne aj na druhej strane sveta.

Monetizácia

Speňaženie live streamu či záznamu vysielania. Možnosť pre divákov si zakúpiť vstupenku na pozeranie streamu rýchlo a jednoducho.

Internetové pripojenie

Zabezpečíme internetové pripojenie pre spoľahlivé streamovanie.

Postprodukcia

Nahratý záznam vám spracujeme a zostriháme do vami požadovanej podoby. Krátky klip z akcie, aftermovie, prezentačné video alebo aj kompletný záznam pre ďalšiu distribúciu.